Fabrikamız

FABRİKAMIZ

CARKİM – Kimicar Ürünleri Türkiye Distribütörü
1981 yılında oto, endüstri ve toplu yaşam alanları için kimyasal ürünlerin üretimine başlayan Kimicar bu sektördeki ihtiyaçları kavrama ve karşılama kabiliyeti sayesinde kuruluşunun ilk yıllarından itibaren yükselişe geçmiştir.
Günümüzde henüz kuruluşunda bu yana az bir zaman geçmesine rağmen Kimicar modern karışım ve paketleme hizmetleri ve üretim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni yapılanmaları ile bu sektörde söz sahibi başlıca İtalyan şirketlerinin arasında yerini almıştır.
Bu başarı Bosnasco (PV)’ de kurulmuş olan Kimicar’ın sürekli kontroller ile hız, esneklik ve değişmez kalite açısından titizlikle test edilen ürün formülleri sayesinde kazanılmıştır.
Sürekli ar-ge ve teknolojik gelişimler sayesinde, Kimicar temel hedef olarak doğanın korunmasını benimseyerek atık maddelerin seçilimine olanak verecek formüller geliştirmiştir.
Kimicar ürünlerini kullanmak ve atık su analizlerini yaptırmak kimyagerlerimiz tarafından gösterilen performansın ve işinizin garantisinin kesin kanıtı olacaktır.

ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME VE KALİTE KONTROLÜ

Atık ve son ürünlerin laboratuarlarımızda gerçekleştirilen kimyasal ve fiziksel kontrolleri kalite kesinliğini ispatlamaktadır.
Ürünlerimiz fosfat içermeyen yapıda, su geri dönüşümüne uygun, biyo dönüşümlü ve kalite garantisi sertifikasına sahiptir.
Şişe ve tenekeler için otomatik paketleme sistemlerimiz.Ürünler için otomatik şişe dolum makineleri

Back to top